{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Iiyama ProLite XU2793HSU-B7 to 27-calowy monitor stacjonarny o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, zapewniający żywy obraz. Dzięki takim funkcjom, jak technologia Adaptive-Sync i Flicker-Free, monitor ten zapewnia płynny i komfortowy obraz, zmniejszając zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Matowa powłoka ekranu i szeroka gama kolorów (16,7 mln kolorów) zapewniają doskonałą jakość obrazu, odpowiednią do zastosowań profesjonalnych i rozrywkowych. Monitor jest wyposażony w hub USB 2.0, umożliwiający łatwe podłączenie akcesoriów, a także wejścia HDMI i DisplayPort, zapewniające wszechstronną kompatybilność. Elegancka, bezramkowa konstrukcja z trzech stron poprawia wygląd każdego miejsca pracy, zapewniając jednocześnie, że treści wizualne pozostają w centrum uwagi. Ergonomiczna regulacja pochylenia zapewnia elastyczność ustawienia, dzięki czemu monitor jest idealnym wyborem dla użytkowników, dla których priorytetem jest funkcjonalność i komfort. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XU2793HSU-B7 27inch IPS 1920x1080 300cd/m2 1ms HDMI DP USB |
| Opis: | iiyama ProLite XU2793HSU-B7 - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1300:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570124602 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/932227 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Wbudowane urządzenia: | Hub USB 2.0 |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.311 mm |
| Pikseli na cal: | 0.3114 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1300:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 96% sRGB |
| Czas reakcji: | 1 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 85 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, technologia Overdrive, Advanced Contrast Ratio (ACR), technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, i-Style Color, Technologia Adaptive-Sync, Blue Light Reducer Function, Tryb Eko, 3-stronny bezkrawędziowy |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.15 cm x 18.9 cm x 43.5 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.8 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI DisplayPort 2 x USB 2.0 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -4/+22 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB 1 x kabel HDMI |
| Zgodność z normami: | DDC-2B, DDC/CI, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, TUV Bauart, ERP, VCCI Class B, EAC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 22 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 22 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 68.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 46.5 cm |
| Waga transportowa: | 5.3 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 9 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata - u użytkownika |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.