{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | AOC 24P4CV 23.8inch IPS FHD 120Hz 4ms HDMI DP USB C PD96W HUB USB Speakers HAS 150mm |
| Opis: | AOC Pro-line 24P4CV - P4 Series - monitor LED - USB - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD @ 120 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny |
| EAN: | 4038986143172 |
| Reklamacje: | 60 months |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2467190 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C, przełącznik KVM, Adapter sieciowy Etherner |
| Zasilanie USB: | 96 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD 1920 x 1080 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal: | 92.56 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 / 5000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 110% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 140 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | Przyciemnianie Globalne, technologia Flicker Free, technologia Anti-Blue Light |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54.24 cm x 23.29 cm x 50.74 cm - z podstawką |
| Waga: | 5.47 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| KVM | |
| Interfejs klawiatura / mysz: | USB |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) DisplayPort 1.4 Wyjście DisplayPort LAN (RJ-45) Wyjście audio USB-C 3.2 Generacji 2. downstream (zasilanie do 15 W) 4 x USB 3.2 Gen 2 (typ A) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+30 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), teksturowane wykończenie, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego, 5% plastiku związanego z oceanem |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB-C - 1.5 m |
| Zgodność z normami: | CB, EAC, FCC, ECMA, HF, bez Rtęci, PCF, PVC-free, bez BFR, REACH, FSC Mix, RoHS, WEEE, TUV Eye Comfort certified |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 13 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 21 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 54.24 cm - głębokość: 23.29 cm - wysokość: 50.74 cm - waga: 5.47 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 54.24 cm - głębokość: 23.29 cm - wysokość: 38.15 cm - waga: 5.47 kg Bez podstawki - szerokość: 54.24 cm - głębokość: 5.1 cm - wysokość: 32.02 cm - waga: 3.72 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 65 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 45.5 cm |
| Waga transportowa: | 7.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.