{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora 32-55inch do 35 kg |
| Opis: | Gembird WM-55F-04 - Zestaw do montażu (mocowanie ściennny) - dla telewizor LCD - pełny zakres ruchu - plastik, stal - rozmiar ekranu: 32"-55" |
| EAN: | 8716309128018 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 40 cm |
| Głębokość: | 43.5 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Waga: | 4.15 kg |
| Materiał: | Plastik, stal |
| Zawartość zestawu: | Zestaw akcesoriów montażowych |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie ściennny |
| Zalecane użycie: | Telewizor LCD |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 150 x 150 mm, 150 x 100 mm, 100 x 200 mm, 100 x 150 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-55" |
| Nachylenie: | Od -20° do 0° |
| Poziomowanie: | Od -3° do 3° |
| Krętlik: | Od -60° do 60° |
| Ustawienia: | Wypoziomowanie, pochylenie, przegub |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 35 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Szczegóły: | Poziomica |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 18.4 cm x 56 cm x 9.1 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS, WEEE |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.