{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uchwyt ścienny na telewizor - obrót i pochylenie 32-55inch 30kg |
| Opis: | Gembird WM-55ST-02 - Zestaw do montażu (mocowanie ściennny) - pełny zakres ruchu - dla telewizor LCD - premium - stal - rozmiar ekranu: 32"-55" |
| EAN: | 8716309127394 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Materiał: | Stal |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie ściennny |
| Model: | Pełny zakres ruchu |
| Zalecane użycie: | Telewizor LCD |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 400 x 400 mm |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-55" |
| Nachylenie: | Od -5° do 8° |
| Poziomowanie: | Od -4° do 4° |
| Krętlik: | Od -90° do 90° |
| Ustawienia: | Wypoziomowanie, pochylenie, przegub |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 30 kg |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 52 cm x 7 cm x 31 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS, WEEE |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.