{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48113698
Kod producenta: WM-75F-02
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 8716309135313
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 1,43 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora bez regulacji 32-75inch do 75 kg |
| Opis: | Gembird - Zestaw do montażu (płytka naścienna, szyny adaptera) - mocowany na stałe - dla wyświetlacz LCD - stal do zastosowań specjalnych - czerń z drobną teksturą - rozmiar ekranu: 32"-75" - montaż na ścianie |
| EAN: | 8716309135313 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Materiał: | Stal do zastosowań specjalnych |
| Kolor: | Czerń z drobną teksturą |
| Zawartość zestawu: | Zestaw akcesoriów montażowych |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Płytka naścienna, szyny adaptera |
| Model: | Mocowany na stałe |
| Zalecane użycie: | Wyświetlacz LCD |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na ścianie |
| Interfejs Montażowy VESA: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, 100 x 150 mm, 150 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 100 mm, 150 x 150 mm, 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 300 x 200 mm, 200 x 400 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 300 x 400 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-75" |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 75 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 15.5 cm x 44.5 cm x 2.5 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.