{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~230V. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do gniazdka. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREENCELL INV08 Przetwornica Napiecia Green Cell ® 12V - 220V, 1000W/2000W |
| Opis: | Green Cell - Inwerter DC na AC - 12 V - 1000 wat - czarny |
| EAN: | 5902719427879 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Inwerter DC na AC - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | 12 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 x zapalniczka samochodowa |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50 Hz |
| Zasilanie: | 1000 wat |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Wydajność: | 85% |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 8 cm |
| Głębokość: | 13.5 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Waga: | 2 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.