{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor HP E22 G5 FHD został celowo zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić ostry obraz, spersonalizowany komfort i prawdziwą elastyczność. Ten stylowy, zaprojektowany z myślą o planecie monitor doskonale nadaje się zarówno do biura, jak i do domu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP E22 G5 21.5inch FHD Monitor 1920x1080 16:09 HDMI DP |
| Opis: | HP E22 G5 - E-Series - monitor LED - 21.5" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - czarny, czerń i srebro (podstawa) |
| EAN: | 0196786298073 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 21.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Aktywacja koncentratora USB-B |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 75 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2479 mm |
| Pikseli na cal: | 102 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 8000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 50 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 86 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Mgła 25%, anti-glare 3H hardness |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Temperatura koloru: | 6500K |
| Języki OSD: | Chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), angielski, niemiecki, francuski, włoski, portugalski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, 3 Side Borderless Design, Głębia Kolorów 8-bit (6-bit + FRC), HP Eye Ease |
| Kolor: | Czarny, czerń i srebro (podstawa) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 48.87 cm x 21.1 cm x 49.295 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.9 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.2 (HDCP) HDMI (HDCP) 3 x USB 3.2 Gen 1 (typ A) USB 3.2 Gen 1 (Typ A (tylko zasilanie)) USB-B |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 90 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), odpinana podstawa |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m 1 x kabel DisplayPort 1.2 - 1.8 m 1 x kabel z USB-B na USB-A - 1.8 m |
| Żywotność podświetlenia: | 30,000 godziny |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, GS, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, cTUVus, KC, CECP, CEL, EAC, ISC, SEPA, BIS, ICE, NRCS, Ukraine, UAE, Australia-Nowa Zelandia - MEPS, Wietnam - MEPS, TGM, TCO Certified Edge, Korea MEPS |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 13 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 13 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 20 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 50 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Display Center |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 48.87 cm - głębokość: 21.1 cm - wysokość: 49.295 cm - waga: 4.9 kg Bez podstawki - szerokość: 48.87 cm - głębokość: 4.6 cm - wysokość: 29.39 cm - waga: 2.9 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 57.1 cm |
| Głębokość transportowa: | 14 cm |
| Wysokość transportowa: | 36.3 cm |
| Waga transportowa: | 6.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.