{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48080637
Kod producenta: C51GSET#AKD
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 199485775357
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 1,75 kg
| Opis | |
| Komputery HP Elite Laptop to bezpieczne i łatwe w obsłudze rozwiązania o dużej mocy, idealne do wymagających zadań, oraz estetycznie zaprojektowane urządzenia biznesowe, gwarantujące dużą mobilność. Zwiększ produktywność i odblokuj nowe możliwości, dzięki 16-calowemu laptopowi HP EliteBook 6 G1ah . Urządzenie oferuje solidne zabezpieczenia i łatwe zarządzanie, dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagających środowisk. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP EliteBook 6 G1ah 16 AMD Ryzen 5 220 16inch WUXGA 16GB 512GB SSD ax6G+BT 3C Batt FPS UMA W11P 1YW |
| Opis: | HP EliteBook 6 G1ah Notebook - AMD Ryzen 5 - 220 / do 4.9 GHz - Win 11 Pro - Radeon 740M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - sosnowo-srebrne aluminium -klawiatura: Polska - z Wsparcie sprzętowe HP przez 3 lata na miejscu dla stacji roboczych |
| EAN: | 0199485775357 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 5 220 |
| Max Turbo Speed: | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | Liczba wątków - 12 |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 62.5% sRGB |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 740M |
| Cechy systemu video: | AMD FreeSync |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Aparat IR |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Cechy audio: | Wyjście: Poly Studio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Polska |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Clickpad wielodotykowy, funkcja gestów, przycisk Asystent Pilota, odporność na rozlanie |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Kontroler bezprzewodowy: | MediaTek RZ616 |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka: | Wake-on-LAN (WOL), funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 56 Wh |
| Adapter AC | |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB 3.2 Gen 1 (element zasilany) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Services Scan, HP Smart Support, HP Support Assistant, myHP, Poly Lens, Poly Camera Pro, HP Connection Optimizer, Edge Customization, HP Hotkey Support, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP UEFI BIOS Certification level 2.8, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Privacy Settings, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, Absolute Persistence Module, HP BIOS Recovery, HP BIOSphere Gen6, HP Secure Erase, HP Wake on WLAN, Zwiększone bezpieczeństwo logowania Windows Hello (ESS) Włącz, HP Sure Admin, HP Sure Click, HP Sure Recover, HP Sure Run, HP Sure Sense, HP Sure Start, HP Client Catalog, HP Client Management Script Library, HP Cloud Recovery, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP Image Assistant, HP Manageability & Integration Kit, HP Power Manager z menedżerem stanu akumulatora (do pobrania) |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Sosnowo-srebrne aluminium |
| Zintegrowane opcje: | Czujnik Halla, HP Tamper Lock, czujnik termiczny, HP Sure Platform |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, HP Fast Charge, Aktualizacja BIOS przez Sieć, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, zgodność z Secured-core PC |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz HP 65W USB-C AC |
| Zgodność z normami: | CECP, GS, UL, CE/RoHS, China CCC, BSMI, Ukraina NSoC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance, certyfikat Low Blue Light (LBL), aplikacja WW, UL 62368-1, CSA, VCCI, CISPR, ICES, FCC, TEC, SRRC, NCC, KES, KC, KCC, słabe światło halogenowe, CCC |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.86 cm x 22.43 cm x 1.7 cm |
| Waga: | 1.75 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | 25% plastiku z recyklingu po-konsumenckiego, 50% plastiku z oceanów, 50% metalu z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 1 rok |
| Usługi w pakiecie: | Wsparcie sprzętowe HP przez 3 lata na miejscu dla stacji roboczych |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.