{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Maksymalizuj żywotność swojego komputera na miarę swoich aktualnych potrzeb biznesowych, korzystając z elastycznej łączności rozwiązania HP HDMI Port Flex IO v2. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP HDMI Port Flex IO v2 |
| Opis: | HP Flex IO V2 Card - Port HDMI - dla EliteDesk 800 G6, 805 G6; ProDesk 400 G6 (mini desktop), 400 G7, 405 G6, 600 G6; Workstation Z1 G6 Entry |
| EAN: | 0194850902499 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Port HDMI |
| Zawartość opakowania: | Wkręty |
| Szerokość: | 3.9 cm |
| Głębokość: | 4.18 cm |
| Wysokość: | 1.65 cm |
| Waga: | 11.5 g |
| Różne | |
| Cechy: | Obsługa HDR |
| Zgodność z normami: | HDCP 2.2 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | HP Z1 G8, Z1 G9 HP Elite 600 G9, 800 G9 HP EliteDesk 800 G6, 800 G8, 805 G6, 805 G8 HP Pro 400 G9 HP ProDesk 400 G6 (mini desktop), 400 G7, 405 G6, 405 G8, 600 G6 HP Workstation Z1 G6 Entry |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.