{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48024983
Kod producenta: XCB3497WQSNPH-B1
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 4948570125296
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 14,00 kg
| Opis | |
| Iiyama ProLite XCB3497WQSNPH-B1 to 34-calowy zakrzywiony monitor biurkowy, który zapewnia rozdzielczość UWQHD wynoszącą 3440 x 1440 pikseli. Dzięki krzywiznie ekranu 1500R monitor ten zapewnia większą immersję, dzięki czemu nadaje się do gier i wielozadaniowości. Technologia VA zapewnia bogate kolory i głębokie kontrasty dzięki dynamicznemu współczynnikowi kontrastu 80 000 000:1 i jasności 300 cd/m2. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,4 ms i technologii AMD FreeSync Premium minimalizuje rozmycie ruchu, zapewniając płynne wrażenia wizualne. Monitor posiada różne opcje łączności, takie jak HDMI, DisplayPort i USB-C, umożliwiające podłączenie wielu urządzeń. Wbudowany hub USB i przełącznik KVM usprawniają zarządzanie urządzeniami, a ergonomiczna konstrukcja pozwala na regulację wysokości, pochylenia i obrotu, zwiększając komfort użytkowania podczas długotrwałego użytkowania. Dodatkowo matowa powłoka ekranu i technologia filtru światła niebieskiego zmniejszają zmęczenie oczu, zapewniając zdrowsze wrażenia wizualne. Monitor iiyama ProLite XCB3497WQSNPH-B1, odpowiedni zarówno do pracy, jak i rozrywki, został stworzony z myślą o osobach poszukujących wszechstronnego i funkcjonalnego rozwiązania w zakresie wyświetlania. |
|
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XCB3497WQSNPH-B1 34inch VA 3440x1440 350cd/m2 0.4ms 2xHDMI DP USB |
| Opis: | iiyama ProLite XCB3497WQSNPH-B1 - Monitor LED - zaokrąglony - 34" (31.3" widoczny) - 3440 x 1440 UWQHD @ 120 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 0.4 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny mat |
| EAN: | 4948570125296 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2245779 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Wielkość celownika: | 31.3" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM, koncentrator USB-C, koncentrator USB 3.2 Generacji 1. |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | UWQHD 3440 x 1440 (DisplayPort: 120 Hz, HDMI: 100 Hz, USB-C: 120 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.232 mm |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC, 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 0.4 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 180 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Matowa |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Czeski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, Polish, rosyjski, hiszpański, duński, japoński |
| Charakterystyka: | HDCP, Eco-Mode, Advanced Contrast Ratio (ACR), X-Res Technology, technologia Flicker Free, Motion Blur Reduction, i-Style Color, technologia Blue Light Filter, Black Tuner, tryb jasności |
| Kolor: | Czarny mat |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.7 cm x 44.3 cm x 23.95 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 USB-C Słuchawki LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 135 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB 1 x kabel HDMI 1 x kabel DisplayPort 1 x kabel USB-C |
| Zgodność z normami: | TUV GS, VCCI, DDC-2B, RoHS, WEEE, PSE Mark, REACH, ERP, EAC, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 31.7 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 32 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 55 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 59.25 cm - wysokość: 23.95 cm - waga: 9.7 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 44.3 cm - wysokość: 23.95 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 94 cm |
| Głębokość transportowa: | 50 cm |
| Wysokość transportowa: | 19.8 cm |
| Waga transportowa: | 14.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.