{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 8GB 5600MT/s DDR5 CL36 DIMM FURY Beast Black EXPO |
| Opis: | Kingston FURY Beast - DDR5 - moduł - 8 GB - DIMM 288-pin - 5600 MT/s / PC5-44800 - CL36 - 1.25 V - niebuforowana - on-die ECC - czarny |
| EAN: | 0740617331776 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Pojemność: | 8 GB |
| Sposób rozbudowy: | Standardowy |
| Szerokość: | 133.35 mm |
| Głębokość: | 6.62 mm |
| Wysokość: | 34.9 mm |
| Pamięć | |
| Typ: | DRAM moduł pamięci |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Wysokość modułu (w calach): | 1.37 |
| Szybkość: | 5600 MT/s (PC5-44800) |
| Latency Timings: | CL36 (36-38-38) |
| Sprawdzenie intgralności danych: | On-die ECC |
| Charakterystyka: | Intel Extreme Memory Profiles (XMP 3.0), AMD EXPO, niebuforowana |
| Napięcie: | 1.25 V |
| Powłoka łączówki: | Złoto |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Czarny |
| Zgodność z normami: | JEDEC |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.