{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Kabel zasilający marki Lanberg ze złączami CEE 7/16 na IEC 320 C7 pozwala na dostarczenie pewnego, nieprzerwanego zasilania do laptopów oraz innych urządzeń teleinformatycznych lub RTV z wbudowanym gniazdem radiowym. Kabel cechuje się wysoką wydajnością oraz niezawodnością podczas pracy. Dzięki wysokiej jakości wykonania, co potwierdza otrzymany certyfikat VDE, kabel może być używany przez użytkowników domowych, jak i wymagających użytkowników ceniących jakość oraz bezpieczeństwo. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG CEE 7/16 IEC 320 C7 euro radio power cord 3m VDE black |
| Opis: | Lanberg - Kabel zasilający - Europlug (P) do IEC 60320 C7 - 10 A - 3 m - czarny |
| EAN: | 5901969429145 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ: | Kabel zasilający |
| Prąd znamionowy: | 10 A |
| Długość: | 3 m |
| Kolor: | Czarny |
| Złącza | |
| Złącze: | Europlug (przez CEE 7/16) - wtyczka |
| Złącze (Drugi Koniec): | Zasilanie IEC 60320 C7 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | VDE |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.