{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor ThinkVision M14d jest wyposażony w ekran o przekątnej 14", proporcjach 16:10, 104 PPI, rozdzielczości 2240 x 1400 i gamie kolorów 100% sRGB, dzięki czemu zapewnia bogaty, wyraźny obraz i wiernie odwzorowane kolory. Model M14d jest wyposażony w dwa porty Type-C, które zapewniają szybką łączność upstream i downstream, co sprawia, że możesz bez wysiłku podłączyć swojego notebooka. Co więcej, porty Type-C oferują funkcję "power pass-through", która pozwala na jednoczesne zasilanie monitora i ładowanie notebooka. Ten monitor mobilny jest również wyposażony w technologię naturalnej niskiej emisji światła niebieskiego, która redukuje ilość szkodliwego światła niebieskiego, dzięki czemu nie występują zniekształcenia kolorów, a oglądanie jest komfortowe. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkVision M14d 14inch QHD 16:10 IPS 300nits 2xUSB-C DP |
| Opis: | Lenovo ThinkVision M14d - Monitor LED - 14" - przenośny - 2240 x 1400 @ 60 Hz - IPS - 375 cd/m² - 1500:1 - 6 ms - 2xUSB-C - kruczo-czarny |
| EAN: | 0196380023057 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej: | 14" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 2.0/USB-C |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:10 |
| Rozdzielczość natywna: | 2240 x 1400 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.135 mm |
| Pikseli na cal: | 104 |
| Jasność: | 375 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 / 3000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Czas reakcji: | 6 ms (tryb maks.), 8 ms (standardowo) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | Głębia Kolorów 8-bit, technologia Natural Low Blue Light |
| Kolor: | Kruczo-czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.44 cm x 10.64 cm x 22.75 cm - z podstawką |
| Waga: | 600 g |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x USB-C 3.2 Gen 1/DisplayPort 1.2 Alt Mode |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+95 |
| Regulacja wysokości: | 11 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB-C - 1 m |
| Zgodność z normami: | CCC, RoHS 2011/65/EU, TUV Rheinland Low Blue Light Certification, TUV Rheinland Flicker Free Certification, China Energy standard Tier 1, TUV Eyesafe Display Certification, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 6 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 7.5 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Lenovo Display Control Center |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 31.44 cm - głębokość: 10.64 cm - wysokość: 22.75 cm - waga: 600 g Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 31.44 cm - głębokość: 10.64 cm - wysokość: 21.65 cm - waga: 600 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 38.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 27.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 7.6 cm |
| Waga transportowa: | 1.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.