{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48288256
Kod producenta: 64A8XAT2EU
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 199274963675
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 11,40 kg
| Opis | |
| Monitor Lenovo ThinkVision P32UD-40 oferuje natywną rozdzielczość 3840 x 2160, zapewniającą klarowność i szczegółowość obrazu. Dzięki częstotliwości V-Sync do 120 Hz, szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 4 ms oraz technologii IPS obrazy pozostają płynne i żywe pod każdym kątem. Antyodblaskowy wyświetlacz poprawia widoczność, jednocześnie zmniejszając zmęczenie oczu, co jest idealnym rozwiązaniem podczas długich godzin pracy. Monitor obsługuje szeroką gamę kolorów, obejmującą 98% przestrzeni barwnej DCI-P3, zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów dla kreatywnych profesjonalistów. Wyposażony w wbudowaną funkcję przełącznika KVM i solidne zasilanie USB o mocy do 140 W, Lenovo ThinkVision P32UD-40 upraszcza konfigurację, umożliwiając użytkownikom sterowanie wieloma urządzeniami z jednego monitora. Dzięki portom, takim jak Thunderbolt 4, HDMI i USB-C, łączność jest płynna i obsługuje zarówno transfer danych, jak i zasilanie. Dodatkowo funkcje takie jak technologia Smart Power i AI Power Saving optymalizują zużycie energii bez utraty wydajności. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkVision P32UD-40 31.5inch IPS 3840x2160 16:9 350cd/m2 HDMI DP USB TopSeller |
| Opis: | Lenovo ThinkVision P32UD-40 - Monitor LED - 32" (31.5" widoczny) - 3840 x 2160 4K @ 120 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 4 ms - 2xThunderbolt 4, 2xDisplayPort, HDMI, USB-C - kruczo-czarny |
| EAN: | 0199274963675 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2364643 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM |
| Zasilanie USB: | 140 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.1815 mm |
| Pikseli na cal: | 140 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 98% DCI-P3, 99% BT.709, 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego, wartość ekstremalna), 6 ms (typowe szare do szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 24 - 120 Hz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | Obraz w obrazie, obraz po obrazie, technologia Transition Minimized Differential Signaling (TMDS), Sprawozdanie z kalibracji fabrycznej, kalibracja Delta E<2, High Bit Rate 3 (HBR3), faseta 2 mm (bok), technologia Smart Power, technologia Natural Low Blue Light, Menadżer floty wyświetlaczy Lenovo (LDFM), AI Power Saving, multi-sync, modular speaker support |
| Kolor: | Kruczo-czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.43 cm x 21.8 cm x 59.45 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 8.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | Thunderbolt 4/USB4/DisplayPort 1.4 (moc do 140 W) USB-B 3.2 Generacji 1 upstream 3 x USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (BC 1.2) USB-C 3.2 Generacji 1. downstream (dane, zasilanie do 15 W) HDMI DisplayPort 1.4 Wyjście DisplayPort 1.4 Thunderbolt 4 Thunderbolt 4 output LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Obsługa Tiny, Lustrowany przycisk zasilania |
| Zgodność z normami: | RoHS, VOC, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0, Certyfikacja Komfortu Oka TUV Rheinland (5 gwiazdek) |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 21.2 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 32.4 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 23 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 240 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Lenovo ThinkColour, Lenovo Accessories and Display Manager |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.43 cm - głębokość: 21.8 cm - wysokość: 59.45 cm - waga: 8.1 kg Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 71.43 cm - głębokość: 21.8 cm - wysokość: 43.95 cm - waga: 8.1 kg Bez podstawki - szerokość: 71.43 cm - głębokość: 4.6 cm - wysokość: 41.32 cm - waga: 5.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 82.4 cm |
| Głębokość transportowa: | 16.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.8 cm |
| Waga transportowa: | 11.5 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generacja 10, dla wyświetlaczy |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.