{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48076042
Kod producenta: 68CDKAC1EU
Stan magazynowy: 67 szt.
Kod EAN: 198157460829
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 6,40 kg
| Opis | |
| Lenovo L27-4e to dynamiczny monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o poprawie jakości obrazu. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 ten monitor Full HD zapewnia wyraźną jakość obrazu i ożywia grafikę. Technologia aktywnej matrycy TFT w połączeniu z jasnością 300 cd/m2 zapewnia jasny obraz, a powłoka antyodblaskowa minimalizuje odbicia, zapewniając komfortowe oglądanie nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia wynoszącemu 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie, kolory pozostają spójne i wierne z różnych pozycji, co czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy zespołowej lub rozrywki. Monitor ten zapewnia responsywne wrażenia dzięki typowemu czasowi reakcji wynoszącemu 4 ms, co gwarantuje płynne przejścia podczas szybkich scen. Kontrast obrazu wynoszący 1500:1 poprawia szczegółowość i głębię obrazu, a obsługa 16,7 miliona kolorów pozwala na bogate i żywe wyświetlanie. Dzięki eleganckiej ramce bocznej o grubości 2 mm monitor Lenovo L27-4e jest funkcjonalny i stylowy, co czyni go doskonałym dodatkiem do każdego miejsca pracy lub domowego biura. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO L27i-4A 27inch IPS 1920x1080 16:9 100Hz 1500:1 300cd/m2 4ms 2xHDMI 1.4 1xVGA 99 sRGB 2x3W 3y |
| Opis: | Lenovo L27-4e - Monitor LED - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, VGA - kruczo-czarny |
| EAN: | 0198157460829 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2337729 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.3114 mm |
| Pikseli na cal: | 82 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego, wartość ekstremalna), 6 ms (typowe szare do szarego) |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Charakterystyka: | Faseta 2 mm (bok) |
| Kolor: | Kruczo-czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.19 cm x 21 cm x 44.35 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.1 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI VGA |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| Lokalizacja: | Angielski / Europa |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 16.3 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 17.3 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 19.8 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 10, Windows 11 |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 61.19 cm - głębokość: 21 cm - wysokość: 44.35 cm - waga: 4.1 kg Bez podstawki - szerokość: 61.19 cm - głębokość: 4.44 cm - wysokość: 36.65 cm - waga: 3.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 69 cm |
| Głębokość transportowa: | 11.1 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.5 cm |
| Waga transportowa: | 6.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.