{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3115351
Kod producenta: 78C0W00
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 734646666916
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 0,65 kg
| Opis | |
| Materiały eksploatacyjne do drukarek Lexmark zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej wartości, niezawodności i jakości wydruku. Te materiały eksploatacyjne mają prosty, intuicyjny interfejs użytkownika, a ich instalacja jest bardzo łatwa. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 78C0W00 Pojemnik na zuzyty toner Lexmark 78C0W00 25 000 str. C2240/XC2235/XC4240 |
| Opis: | Lexmark - Pojemnik na zużyty toner LCCP - dla Lexmark C2240, C2325, C2425, C2535, CX421, CX522, CX622, CX625, MC2640, XC2235, XC4240 |
| EAN: | 0734646666916 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 46.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 19.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 14 cm |
| Waga transportowa: | 744 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na zużyty toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Uzysk: | Do 25000 stron |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark C2240, C2325dw, C2425dw, C2535dw, CS421dn, CS521dn, CS622de, CX421adn, CX522ade, CX522de, CX622ade, CX622de, CX625ade, CX625adhe, CX625de, MC2325adw, MC2425adw, MC2535adwe, MC2640adwe, XC2235, XC4240, XC4240i |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.