{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Wybierz oryginalne materiały eksploatacyjne Lexmarka, aby uzyskać oryginalną jakość wydruku. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 82K2HME Toner Lexmark magenta 17 000 str. CX820 / CX825 / CX860 |
| Opis: | Lexmark - Wysoka Wydajność - magenta - oryginał - Toner LCCP, LRP, Lexmark Corporate - dla Lexmark CX820de, CX820dtfe, CX825de, CX825dte, CX825dtfe, CX860de, CX860dte, CX860dtfe |
| EAN: | 0734646596244 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 49.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 17.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.6 cm |
| Waga transportowa: | 1.301 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Magenta |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Wysoka Wydajność |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 17000 stron ISO/IEC 19798 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP), Lexmark Corporate |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark CX820de, CX820dtfe, CX825de, CX825dte, CX825dtfe, CX860de, CX860dte, CX860dtfe |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.