{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Drukarka OKI C651dn zapewnia niezawodną jakość wydruków kolorowych. Dzięki maksymalnej prędkości drukowania wynoszącej 35 stron na minutę i rozdzielczości 1200 x 1200 DPI szybko i wydajnie tworzy dokumenty o żywych kolorach. Ta drukarka dla grup roboczych została zaprojektowana do obsługi różnych rozmiarów nośników o wymiarach do 216 x 1321 mm i obsługuje kilka rodzajów nośników, w tym zwykły papier, koperty i banery, dzięki czemu jest wszechstronna i spełnia różne potrzeby drukowania. Wyposażona w opcje łączności, takie jak Gigabit LAN i USB 2.0, drukarka C651dn zapewnia integrację z sieciami biurowymi. Ponadto posiada protokoły bezpieczeństwa, w tym SSL i filtrowanie adresów IP, co gwarantuje ochronę poufnych informacji. Drukarka ma miesięczny cykl pracy wynoszący do 100 000 stron, w połączeniu z zalecanym miesięcznym nakładem 8000 stron, dzięki czemu nadaje się do środowisk o wysokich wymaganiach, zachowując jednocześnie opłacalność. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | OKI C651dn-Euro A4 Singlefunction Printer Colour 35ppm |
| Opis: | OKI C600 Series C651dn - Drukarka - kolorowy - Duplex - LED - A4 - 1200 x 1200 dpi - do 35 str/min (mono) / do 35 str/min (kolor) - pojemność: 350 arkusze - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| EAN: | 5031713074373 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ drukarki: | Drukarka grupy roboczej - LED - kolorowy |
| Lokalizacja: | Europa |
| Drukarka | |
| Prędkość drukowania: | Do 35 str/min - czarno-białe - A4 (210 x 297 mm) Do 35 str/min - kolor - A4 (210 x 297 mm) |
| Technologia przyłączania: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| Maksymalna Rozdzielczość (B&W): | 1200 x 1200 dpi |
| Maksymalna Rozdzielczość (Kolor): | 1200 x 1200 dpi |
| Automatyczny dupleks: | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego: | 6.5 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze: | 6.5 sek |
| Standardowe języki drukarki: | PCL 6, PCL 5C, PostScript 3, PDF 1.7, EPSON FX, IBM PPR |
| Dołączone czcionki: | 87 x skalowalne PCL 136 x PostScript |
| Kody paskowe: | UPC-A, UPC-E, EAN/JAN-8, EAN/JAN-13, Kod 39, Code 128, UCC/EAN-128, Codabar, kod pocztowy, kod QR, PDF417, OCR-A, OCR-B |
| Obługa nośników: | Taca uniwersalna na 100 arkuszy, podajnik papieru na 250 arkuszy |
| RAM | |
| Zainstalowana pamięć RAM (Maks.): | 1 GB / 1 GB (maks.) |
| Pamięć fleszowa | |
| Pamięć fleszowa: | 3 GB |
| Obsługa nośników | |
| Typy nośników: | Koperty, papier zwykły, pocztówki, banery |
| Klasa nośników: | A4 |
| Max rozmiar nośnika: | 216 x 1321 mm |
| Minimalny format nośnika (standardowo): | 55 mm x 91 mm |
| Maksymalny rozmiar nośnika (standardowo): | 216 mm x 1321 mm |
| Rozmiary nośników: | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), B5 (176 x 250 mm), B6 (125 x 176 mm), B7 (88 x 125 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), Statement (139,7 x 215,9 mm), Folio (216 x 330 mm) |
| Gramatura nośnika: | 60 g/m² - 256 g/m² |
| Całkowita pojemność nośników: | 350 arkusze |
| Podajniki nośników: | Taca wejściowa: 1 x automatyczny - 250 arkusze - A4 (210 x 297 mm) waga: 60 g/m² - 256 g/m² Podajnik wielofunkcyjny: 1 - 100 arkusze - 216 x 1321 mm waga: 60 g/m² - 256 g/m² Taca wyjściowa: - 150 arkusze |
| Maks. pojemność nośników: | 1140 arkusze |
| Pojemność tac wyjściowych: | 250 arkusze |
| Cykl pracy | |
| Normatywny cykl pracy(maks.): | 100000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna: | 8000 str. |
| Praca w sieci | |
| Praca w sieci: | Serwer wydruków |
| Protokół zdalnego zarządzania: | IPP, HTTP, HTTPS, IPPS, SMTP, IPv6, IPv4, SMTPS, SNMP 1, SNMP 3 |
| Protokoły zabezpieczeń i charakterystyka: | SSL, TLS, 802.1x, Secure Print, Secure Erase, filtrowanie adresów MAC, filtrowanie IP |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Połączenia: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 1 x Gigabit LAN - RJ-45 1 x USB 2.0 — host - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x Toner (czarny) - do 7000 stron 1 x Toner (cyjan) - do 6000 stron 1 x Toner (magenta) - do 6000 stron 1 x Toner (żółty) - do 6000 stron |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Zasilacz - wewnętrzna |
| Wymagane napięcie: | AC 220-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 840 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 20 wat |
| Zużycie energii w stanie uśpienia: | 1.1 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 / 11, Microsoft Windows Server 2025, Microsoft Windows Server 2022, Microsoft Windows Server 2019, Microsoft Windows Server 2016, Apple MacOS, Google Chrome OS, Linux, Android |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
| Emisja dźwięku (w stanie czuwania): | 32 dBA |
| Emisja dźwięku (w czasie pracy): | 54 dBA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 39.5 cm |
| Głębokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 29 cm |
| Waga: | 28.2 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.