{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor Philips Evnia 3000 24M2N3200NF ma 24-calowy ekran o rozdzielczości Full HD 1080p. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji wynoszącemu 0,5 ms i maksymalnej częstotliwości odświeżania 144 Hz monitor ten zapewnia płynną rozgrywkę i płynny obraz w różnych zastosowaniach. Jasność obrazu do 300 cd/m² w połączeniu ze współczynnikiem kontrastu 1500:1 zapewnia żywe i szczegółowe obrazy, a szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni sprawiają, że monitor idealnie nadaje się do wspólnego oglądania i prezentacji. Monitor został zaprojektowany z myślą o graczach i oferuje zaawansowane funkcje, takie jak SmartImage Game i technologia Adaptive-Sync, które ograniczają rozrywanie obrazu. Powłoka przeciwodblaskowa i tryb Low Blue Mode pomagają stworzyć komfortowe warunki oglądania, minimalizując zmęczenie oczu. Dzięki wszechstronnym opcjom łączności, w tym HDMI i DisplayPort, monitor Philips Evnia 3000 jest inteligentnym wyborem zarówno do pracy, jak i rozrywki. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 24M2N3200NF/00 23.8inch 1920x1080 1ms HDMI DP |
| Opis: | Philips Evnia 3000 24M2N3200NF - Monitor LED - gaming - 24" (23.8" widoczny) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 144 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1500:1 - HDR10 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - ciemny grafit |
| EAN: | 8721038004038 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2335643 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 24" |
| Wielkość celownika: | 23.8" |
| Technologia Adaptive-Sync: | VESA Adaptive-Sync |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 144 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.2745 mm |
| Pikseli na cal: | 93 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 89% Adobe RGB (CIE 1976), 93% DCI-P3 (CIE 1976), 120% sRGB (CIE 1931), 110% NTSC (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego), 0,5 ms (Smart MBR) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 144 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 160 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Portugalski brazylijski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, angielski, fiński, francuski, niemiecki, grecki, wegierski, włoski, japoński, koreański, Polish, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, turecki, ukraiński |
| Charakterystyka: | Mega Infinity Dynamic Contrast Ratio, SmartImage Game, sRGB Mode, technologia Flicker Free, LowBlue Mode, EasyRead, Technologia Adaptive-Sync, Smart MBR Sync, Smart Crosshair, technologia Shadow Boost, Niskie Opóźnienie Wejścia, SmartContrast, FPS Mode, RTS Mode, Tryb Wyścigowy, Smart Frame |
| Kolor: | Ciemny grafit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 54.4 cm x 21.6 cm x 43.3 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 3.04 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) Słuchawki (mały jack) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+20 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego, teksturowane wykończenie |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | CB, INMETRO, ETL, CEC, TUV/ISO 9241-307, TUV Bauart, EAC, EAC RoHS, MEPS, PSB, UKCA, EMF, FCC, ICES-003, Plug and Play, DDC/CI, RoHS |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 14 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 22 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 17.8 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Evnia Precision Center |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 / 11, Apple MacOS |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 54.4 cm - głębokość: 21.6 cm - wysokość: 43.3 cm - waga: 3.04 kg Bez podstawki - szerokość: 54.4 cm - głębokość: 5 cm - wysokość: 32.1 cm - waga: 2.5 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 69 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 42 cm |
| Waga transportowa: | 5.36 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.