{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor LCD Philips 34B2U6603CH z podświetleniem LED zwiększa komfort oglądania dzięki ultraszerokiemu wyświetlaczowi o przekątnej 34 cali i natywnej rozdzielczości 3440 x 1440. Ten monitor zapewnia wyraźny i szczegółowy obraz oraz obsługuje ergonomiczną konstrukcję z regulacją wysokości i nachylenia, umożliwiając znalezienie idealnego kąta widzenia dla wygody i produktywności. Wbudowany koncentrator USB zwiększa jego funkcjonalność, zapewniając wygodne opcje łączności dla urządzeń. Dzięki technologii podświetlenia WLED, monitor oferuje energooszczędną wydajność, co czyni go odpowiednim wyborem zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego. Ponadto trwałość monitora zapewnia płaska przednia ramka i gniazdo zabezpieczające Kensington, oferując spokój ducha w każdym środowisku. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 34B2U6603CH 34inch Curved 3440x1440 2xHDMI DP USB |
| Opis: | Philips 34B2U6603CH - 6000 Series - monitor LED - zaokrąglony - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 550 cd/m² - 4000:1 - DisplayHDR 400 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) - ciemny grafit |
| EAN: | 8712581804633 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD Adaptive-Sync |
| Łańcuch Stokrotkowy: | Tak |
| Wbudowane urządzenia: | Przełącznik KVM, wysuwana kamerka internetowa, adapter sieciowy Gigabit Ethernet, koncentrator USB 3.2 Gen 2/USB-C |
| Zasilanie USB: | 100 wat |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 3440 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.23175 mm |
| Pikseli na cal: | 110 |
| Jasność: | 550 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 4000:1 / 50000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR400 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów: | 101% NTSC, 120% sRGB |
| Czas reakcji: | 4 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 120 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 190 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Czeski, portugalski brazylijski, duński, angielski, francuski, wegierski, niemiecki, fiński, grecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, Polish, rosyjski, hiszpański, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), szwedzki, turecki, ukraiński |
| Charakterystyka: | SmartImage, kalibracja Delta E<2, technologia Flicker Free, Technologia SoftBlue, EasyRead, SmartUniformity 93 - 105%, technologia Eyesafe, SmartControl, obraz w obrazie, obraz po obrazie, PowerSensor, Synchronizacja na Zieleni, 3-stronny bez faset, SmartKVM, LightSensor |
| Kolor: | Ciemny grafit |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.7 cm x 28.1 cm x 57.5 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 10.61 kg |
| Wbudowana Kamerka Internetowa | |
| Rozdzielczość czujnika: | 5 Mpx |
| Cechy: | Automatyczne ustawianie ujęcia, rozpoznawanie twarzy dla Windows Hello, zgodność z Windows Hello, regulacja nachylenia |
| Wejście sygnału audio | |
| Typ: | Mikrofon |
| Cechy mikrofonu: | Redukcja szumów |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4, HDCP 2.2) 2 x HDMI (HDCP 1.4, HDCP 2.2) Thunderbolt 4 / wejście USB-C (HDCP 1.4, HDCP 2.2, Tryb Alternatywny DisplayPort, zasilanie do 100 W) Wyjście Thunderbolt 4 / USB-C (dane, zasilanie do 15 W) 3 x USB 3.2 Generacji 2 downstream (typ A) USB 3.2 Generacji 2 downstream (szybkie ładowanie BC 1.2) USB-C downstream z Power Delivery (zasilanie do 45 W) Wejście/wyjście audio (mały jack) LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+30 |
| Kąt obrotu: | 360 |
| Regulacja wysokości: | 180 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), zintegrowany uchwyt na słuchawki, teksturowane wykończenie, uaktywnienie z sieci LAN, opakowanie w 100% przeznaczone do recyklingu, 85% plastiku z recyklingu poużytkowego |
| MTBF: | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, DDC/CI, bez Rtęci, CB, bez BFR, PVC-free, TCO Certified 9.0, EAC, TCO Certified Edge, TUV-GS, TUV-Ergo, MEPS, EMF, EAEU RoHS, UKCA, ICES-003, FCC, USB Power Delivery 3.0, High Bit Rate 3 (HBR3), HDCP 2.2, HDCP 1.4 |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 31.59 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.4 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Philips SmartControl |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 28.1 cm - wysokość: 57.5 cm - waga: 10.61 kg Bez podstawki - szerokość: 80.7 cm - głębokość: 11.2 cm - wysokość: 36.9 cm - waga: 7.85 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 98 cm |
| Głębokość transportowa: | 18.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 52.5 cm |
| Waga transportowa: | 11.15 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.