{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46162703
Kod producenta: RX7900XT 20G-L/OC
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4713436174653
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,50 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | POWERCOLOR Hellhound Radeon RX 7900 XT 20GB GDDR6 320 bit |
| Opis: | PowerColor Hellhound Radeon RX 7900 XT - Karta graficzna - Radeon RX 7900 XT - 20 GB GDDR6 - PCIe 4.0 x16 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | 4713436174653 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 x16 |
| Graphics Engine: | AMD Radeon RX 7900 XT |
| Boost Clock: | 2500 MHz |
| Procesor strumieniowy: | 5376 |
| Interfejsy: | HDMI 3 x DisplayPort |
| Obsługa API: | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Dual Bios, AMD Eyefinity Technology, technologia AMD Stream, Triple Fan, niebieskie oświetlenie LED, Intelligent Fan Control (IFC), FreeSync Technology, Radeon Boost, AMD Infinity Cache, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, AMD FidelityFX Super Resolution (FSR), metalowa płyta tylna, Architektura Gamingowa RDNA 3, płytki miedziane bezpośredniego kontaktu karty graficznej, DrMOS moduł zasilania klasy samochodowej, monitorowanie cyfrowe w czasie rzeczywistym IMON, oświetlenie ametystowo-fioletowe LED, Konstrukcja Mocy Fazowej 10+3+1 |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 20 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 20 Gbps |
| Szerokość szyny: | 320-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 750 W |
| Dodatkowe wymagania: | 2 x złącze zasilania PCI Express 8-pinowe |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1 |
| Szerokość: | 6.2 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 11.85 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.