{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46474880
Kod producenta: 50754
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5901878507545
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,14 kg
| Opis | |
| Etykiety dedykowane do drukarek DYMO LW-99012 S0722400. Zapewniają doskonałą jakość i wytrzymałość etykiet, potrzebnych do funkcjonowania Twojej firmy - niezależnie od tego, czy prowadzisz zakład przemysłowy albo biuro. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | QOLTEC 50754 Etykiety do DYMO LW-99012 / S0722400 / 36 x 89 mm / 260 sztuk |
| Opis: | Qoltec - Czarny na białym - 36 x 89 mm 260 etykieta(-y) (1 rolki x 260) etykiety |
| EAN: | 5901878507545 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 4 cm 140 g |
| Szerokość transportowa: | 4 cm |
| Głębokość transportowa: | 7 cm |
| Wysokość transportowa: | 4 cm |
| Waga transportowa: | 143 g |
| Nośnik | |
| Rodzaj nośnika: | Etykiety |
| Rozmiary nośników: | 36 x 89 mm |
| Technologia druku: | Transfer termiczny |
| Średnica rolki rdzenia: | 25 mm |
| Kolor nośnika: | Czarny na białym |
| Ilość kart / etykiet na arkusz / rolę: | 260 |
| Ilość mediów z kartami: | 1 rolki |
| Ilość w zestawie: | 260 etykieta(-y) |
| Własności: | Odporny na promienie UV, odporność na tłuszcz, wodoodporny |
| Różne | |
| Kategoria koloru: | Biały |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja na 2 l. |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.