wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » UBIQUITI NETWORKS

UBIQUITI NETWORKS

Dodatkowe opcje przeglądania
UBIQUITI 24-port Gigabit UniFi L2 switch + 2x 1G SFP ports

UBIQUITI 24-port Gigabit UniFi L2 switch + 2x 1G SFP ports

1 209,25 zł brutto983,13 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI EP-R8 Ubiquiti EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 combo

UBIQUITI EP-R8 Ubiquiti EdgePoint Layer3 Router 6 Gigabit RJ45 ports with 2x SFP/RJ45 combo

2 196,37 zł brutto1 785,66 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI INS-3AF-I-G Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Indoor - 48V 802.3af (In: 48V Out: 24V, 0.5A)

UBIQUITI INS-3AF-I-G Ubiquiti Instant Gigabit Adapter, Indoor - 48V 802.3af (In: 48V Out: 24V, 0.5A)

98,62 zł brutto80,18 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI INS-3AF-O-G Ubiquiti Instant Gigabit Adapter/ Outdoor - 48V 802.3af(In:48V/ Out: 24V/ 0.5)

UBIQUITI INS-3AF-O-G Ubiquiti Instant Gigabit Adapter/ Outdoor - 48V 802.3af(In:48V/ Out: 24V/ 0.5)

102,70 zł brutto83,49 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI INS-3AF-USB Ubiquiti Instant 802.3AF to USB Type A adaptor (In: 48V, 802.3af, Out: 5V/2A)

UBIQUITI INS-3AF-USB Ubiquiti Instant 802.3AF to USB Type A adaptor (In: 48V, 802.3af, Out: 5V/2A)

82,62 zł brutto67,17 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI LAP-120 Ubiquiti LAP-120 LiteAP ac 2x2 MIMO airMAX ac 5 GHz 16dBi 120 Degrees Sector with AP

UBIQUITI LAP-120 Ubiquiti LAP-120 LiteAP ac 2x2 MIMO airMAX ac 5 GHz 16dBi 120 Degrees Sector with AP

407,12 zł brutto330,99 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI LBE-5AC-Gen2 Ubiquiti LiteBeam AC GEN2 23dBi 5GHz 802.11ac Gigabit PoE, CPE

UBIQUITI LBE-5AC-Gen2 Ubiquiti LiteBeam AC GEN2 23dBi 5GHz 802.11ac Gigabit PoE, CPE

316,94 zł brutto257,67 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI LBE-5AC-LR Ubiquiti LiteBeam AC LR - 26 dBi 2x2 MIMO airMAX AC CPE 450+ Mbps

UBIQUITI LBE-5AC-LR Ubiquiti LiteBeam AC LR - 26 dBi 2x2 MIMO airMAX AC CPE 450+ Mbps

516,07 zł brutto419,57 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI LocoM2 Ubiquiti NanoStation Loco M2 2.4GHz AirMax, 802.11g/n, 8.5 dBi Antenna, 23 dBm

UBIQUITI LocoM2 Ubiquiti NanoStation Loco M2 2.4GHz AirMax, 802.11g/n, 8.5 dBi Antenna, 23 dBm

228,90 zł brutto186,10 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI LocoM5 Ubiquiti NanoStation Loco M5 5GHz AirMax 802.11a/n 13 dBi Antenna 23 dBm
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI LTU-LITE CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 13dBi 10km

UBIQUITI LTU-LITE CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s 13dBi 10km

481,35 zł brutto391,34 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI LTU-ROCKET BaseStation 5GHz 600Mbps 1x RJ45 1000Mb/s

UBIQUITI LTU-ROCKET BaseStation 5GHz 600Mbps 1x RJ45 1000Mb/s

1 893,20 zł brutto1 539,18 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI N-SW Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

UBIQUITI N-SW Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In, 3xPoE-Out Passthrough Switch

179,61 zł brutto146,02 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI NSM2 Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax, 802.11g/n, 11 dBi Antenna, 28 dBm

UBIQUITI NSM2 Ubiquiti NanoStation M2 2.4GHz AirMax, 802.11g/n, 11 dBi Antenna, 28 dBm

420,55 zł brutto341,91 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable SR LC-UPC/LC-UPC 2m

UBIQUITI OM3 50/125 μm Duplex LC cable SR LC-UPC/LC-UPC 2m

33,29 zł brutto27,07 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI PBE-5AC-ISO-Gen2 Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2 25dBi 5GHz AC 450+ Mbps, GigE PoE

UBIQUITI PBE-5AC-ISO-Gen2 Ubiquiti PowerBeam AC ISO Gen2 25dBi 5GHz AC 450+ Mbps, GigE PoE

613,03 zł brutto498,40 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI PBE-M2-400 Ubiquiti PowerBeam M 18dBi 2.4GHz 802.11n MIMO 2x2 TDMA, 64MB RAM, PoE

UBIQUITI PBE-M2-400 Ubiquiti PowerBeam M 18dBi 2.4GHz 802.11n MIMO 2x2 TDMA, 64MB RAM, PoE

356,48 zł brutto289,82 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI PBE-M5-400 Ubiquiti PowerBeam M 25dBi 5GHz 802.11n MIMO 2x2 TDMA, 64MB RAM

UBIQUITI PBE-M5-400 Ubiquiti PowerBeam M 25dBi 5GHz 802.11n MIMO 2x2 TDMA, 64MB RAM

428,00 zł brutto347,97 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI POE-24-24W-G PoE-24G Passive PoE Adapter EU, 24V 1A, ESD prot, 24W, Gigagbit Eth.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI POE-48-24W PoE-48 Passive PoE Adapter EU, 48V 0.5A, grounding/ESD protection, 24W
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI POE-50-60W POE-50 Gigabit Ethernet airFiber PoE 50V/ 1/2A/ 60W

UBIQUITI POE-50-60W POE-50 Gigabit Ethernet airFiber PoE 50V/ 1/2A/ 60W

77,64 zł brutto63,12 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI R5AC-Lite Ubiquiti Rocket AC Lite 5GHz Hi-Power 802.11AC AirMax PtP BaseStation, 27dBm
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI RocketM2 Ubiquiti Rocket M2 2.4GHz Hi-Power 2x2 MIMO AirMax TDMA BaseStation, 28dBm

UBIQUITI RocketM2 Ubiquiti Rocket M2 2.4GHz Hi-Power 2x2 MIMO AirMax TDMA BaseStation, 28dBm

409,20 zł brutto332,68 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI RocketM5 Ubiquiti Rocket M5 5GHz Hi-Power 2x2 MIMO AirMax TDMA BaseStation, 27dBm

UBIQUITI RocketM5 Ubiquiti Rocket M5 5GHz Hi-Power 2x2 MIMO AirMax TDMA BaseStation, 27dBm

409,20 zł brutto332,68 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI RP-5AC-Gen2 Ubiquiti Rocket AC Prism 5GHz AirMax AC BaseStation up to 500+ Mbps

UBIQUITI RP-5AC-Gen2 Ubiquiti Rocket AC Prism 5GHz AirMax AC BaseStation up to 500+ Mbps

1 126,88 zł brutto916,17 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI U-LTE-Pro LTE Router LTE Cat 4 2x RJ45 1000Mb/s PoE nano-SIM

UBIQUITI U-LTE-Pro LTE Router LTE Cat 4 2x RJ45 1000Mb/s PoE nano-SIM

1 395,82 zł brutto1 134,81 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI UAP-AC-HD UniFi Acess Point 2.4GHz/5GHz 802.11ac Wave 2 2xGbE 802.3at PoE+

UBIQUITI UAP-AC-HD UniFi Acess Point 2.4GHz/5GHz 802.11ac Wave 2 2xGbE 802.3at PoE+

1 517,94 zł brutto1 234,10 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI UAP-AC-M-PRO Ubiquiti UniFi UAP AC PRO Mesh 802.11AC 3x3 Outdoor AccessPoint, 802.3af PoE
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI UAP-AC-SHD Ubiquiti UniFi UAP AC SHD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave 2, 2xGbE, 802.3at PoE+

UBIQUITI UAP-AC-SHD Ubiquiti UniFi UAP AC SHD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave 2, 2xGbE, 802.3at PoE+

2 105,28 zł brutto1 711,61 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI UAP-IW-HD Ubiquiti UniFi AP HD - In-Wall 802.11ac Wave 2 Wi-Fi Access Point

UBIQUITI UAP-IW-HD Ubiquiti UniFi AP HD - In-Wall 802.11ac Wave 2 Wi-Fi Access Point

870,90 zł brutto708,05 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI UAP-nanoHD Ubiquiti UniFi UAP Nano HD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave2, 1xGbE, 802.3af PoE

UBIQUITI UAP-nanoHD Ubiquiti UniFi UAP Nano HD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave2, 1xGbE, 802.3af PoE

853,01 zł brutto693,51 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI UAP-nanoHD-5 Ubiquiti UniFi UAP Nano HD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave2, 1xGbE, 802.3af PoE-5Pack

UBIQUITI UAP-nanoHD-5 Ubiquiti UniFi UAP Nano HD 2.4GHz/5GHz, 802.11ac Wave2, 1xGbE, 802.3af PoE-5Pack

4 161,17 zł brutto3 383,06 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI UBI CRM-P Ubiquiti CRM Point - Central Managment Airmax

UBIQUITI UBI CRM-P Ubiquiti CRM Point - Central Managment Airmax

482,28 zł brutto392,10 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI Ubi UDM Ubiquiti UDM UniFi Dream Machine 802.11ac 4x4 Wave 2 AP with Controler, 4x GbE

UBIQUITI Ubi UDM Ubiquiti UDM UniFi Dream Machine 802.11ac 4x4 Wave 2 AP with Controler, 4x GbE

1 609,92 zł brutto1 308,88 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI UCK-G2-PLUS Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus - UniFi SDN Controller & Protect System
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI UF-GP-C+ Ubiquiti UF-GP-C+ - GPON Module Single-Mode Fiber SC/UPC up to 20 Km

UBIQUITI UF-GP-C+ Ubiquiti UF-GP-C+ - GPON Module Single-Mode Fiber SC/UPC up to 20 Km

397,02 zł brutto322,78 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI USG Ubiquiti UniFi USG Enterprise Security Gateway Broadband Router

UBIQUITI USG Ubiquiti UniFi USG Enterprise Security Gateway Broadband Router

592,79 zł brutto481,94 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI USW Flex Mini 5x GbE managed Switch PoE In 802.3af/at or 5V. 1A USB-C

UBIQUITI USW Flex Mini 5x GbE managed Switch PoE In 802.3af/at or 5V. 1A USB-C

164,35 zł brutto133,62 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI USW-16-POE Ubiquiti USW-16-POE Gen2 16port + 2xSFP Gigabit PoE+ UniFi switch

UBIQUITI USW-16-POE Ubiquiti USW-16-POE Gen2 16port + 2xSFP Gigabit PoE+ UniFi switch

1 689,20 zł brutto1 373,33 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI USW-Aggregation UniFi managed Switch 8x SFP+ 160 Gbps Switching Capacity Layer2 Fanless

UBIQUITI USW-Aggregation UniFi managed Switch 8x SFP+ 160 Gbps Switching Capacity Layer2 Fanless

1 419,90 zł brutto1 154,39 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI USW-ENTERPRISE-8-POE UNIFI SWITCH 8x 2.5GB/S RJ45 POE+ 2x 10GB/S SFP+ TOUCHSCREEN TOTAL 120W

UBIQUITI USW-ENTERPRISE-8-POE UNIFI SWITCH 8x 2.5GB/S RJ45 POE+ 2x 10GB/S SFP+ TOUCHSCREEN TOTAL 120W

2 366,03 zł brutto1 923,60 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI USW-Flex Ubiquiti USW-Flex 5 x Gigabit UniFi switch (1x PoE In, 4x PoE+/48V PoE out 46W)
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI USW-Pro-24 managed switch 24x 10/100/1000 2x SFP+ 1.3inch display

UBIQUITI USW-Pro-24 managed switch 24x 10/100/1000 2x SFP+ 1.3inch display

2 022,32 zł brutto1 644,16 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI USW-Pro-24-POE 24-port + 2xSFP+ 10 Gigabit Switch 16x PoE+ 8x POE++

UBIQUITI USW-Pro-24-POE 24-port + 2xSFP+ 10 Gigabit Switch 16x PoE+ 8x POE++

3 728,20 zł brutto3 031,06 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI USW-PRO-Aggregation Switch UniFi 28x SFP+ 4x SFP28 SmartPower RPS

UBIQUITI USW-PRO-Aggregation Switch UniFi 28x SFP+ 4x SFP28 SmartPower RPS

4 308,08 zł brutto3 502,51 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI 24-port Gigabit UniFi Switch 16x PoE+ 2x SFP Ports

UBIQUITI 24-port Gigabit UniFi Switch 16x PoE+ 2x SFP Ports

2 143,26 zł brutto1 742,49 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI 30 DEGREE HORN 5GHZ HORN-5-30 AIRMAX SECTOR ANTENNA

UBIQUITI 30 DEGREE HORN 5GHZ HORN-5-30 AIRMAX SECTOR ANTENNA

356,55 zł brutto289,88 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI ACB-ISP Ubiquiti airCube airMAX ISP Router Wi-Fi 802.11ac 2x2, 4x 10/100Mbps ports

UBIQUITI ACB-ISP Ubiquiti airCube airMAX ISP Router Wi-Fi 802.11ac 2x2, 4x 10/100Mbps ports

137,84 zł brutto112,07 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
UBIQUITI AF-5G30-S45 Ubiquiti AF-5G30-S45 5GHz airFiber Dish, 30dBi, Slant 45

UBIQUITI AF-5G30-S45 Ubiquiti AF-5G30-S45 5GHz airFiber Dish, 30dBi, Slant 45

546,95 zł brutto444,67 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
UBIQUITI AF-5G34-S45 Ubiquiti AF-5G34-S45 5GHz airFiber Dish, 34dBi, Slant 45

UBIQUITI AF-5G34-S45 Ubiquiti AF-5G34-S45 5GHz airFiber Dish, 34dBi, Slant 45

1 488,83 zł brutto1 210,43 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu