{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Ciesz się wydajnością w grach dzięki karcie graficznej ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Twin Edge. Wyposażona w procesor NVIDIA GeForce RTX 5070, ta karta graficzna ma 12 GB pamięci wideo GDDR7 SDRAM i prędkość pamięci 28 Gb/s, co zapewnia płynną rozgrywkę w wysokich rozdzielczościach. Dzięki maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320 i częstotliwości V-Sync 165 Hz zapewnia obraz, który pozwala zanurzyć się w świecie gry. Konstrukcja z dwoma wentylatorami i technologia IceStorm 2.0 zapewniają chłodzenie karty podczas intensywnych sesji, a funkcja Freeze Fan Stop optymalizuje zużycie energii, gdy karta jest bezczynna, zwiększając wydajność bez utraty mocy. Dzięki obsłudze wielu interfejsów API, w tym DirectX 12 i Vulkan, ta karta graficzna z łatwością poradzi sobie z grami. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 TWIN EDGE 12GB GDDR7 |
| Opis: | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 Twin Edge - Karta graficzna - GeForce RTX 5070 - 12 GB GDDR7 - PCIe 5.0 x16 - 3 x DisplayPort, HDMI - pudełko |
| EAN: | 8886307700650 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 x16 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Zegar rdzeniowy: | 2512 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 6144 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 przy 165 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort (Display Stream Compression (DSC)) HDMI |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan 1.4 |
| Charakterystyka: | 2-slot Fan Cooler, IceStorm 2.0, NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA GeForce SFF-Ready, Freeze Fan Stop, metalowa płyta tylna, Dual Fan Design, wentylatory BladeLink 90 mm, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 12 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 11, Windows 10 64-bit Edition |
| Wymagane zasilanie: | 650 W |
| Dodatkowe wymagania: | 12V-2 x 6 pinowe złącze zasilania PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 250 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | ZOTAC FireStorm |
| Szerokość: | 4.06 cm |
| Głębokość: | 24.5 cm |
| Wysokość: | 12.01 cm |
| Szerokość transportowa: | 20.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 9.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 42.4 cm |
| Szczegóły Opakowania: | Pudełko |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.