{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3638694
Kod producenta: RAMART AR-50
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 5902115403842
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 4,20 kg
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ART RAMART AR-50 ART UCHWYT DO TV LCD/LED 23-60 45KG AR-50 reg. pion i poziom |
| Opis: | ART AR-50 - Zestaw do montażu (mocowanie ścienne pochylenia/obrotu) - dla panel płaski - metal - czarny - rozmiar ekranu: 23"-60" - montaż na ścianie |
| EAN: | 5902115403842 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 43 cm |
| Regulowana głębokość: | 6.5-35 cm |
| Materiał: | Metal |
| Kolor: | Czarny |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie ścienne pochylenia/obrotu |
| Zalecane użycie: | Panel płaski |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na ścianie |
| Interfejs Montażowy VESA: | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 23"-60" |
| Nachylenie: | 15° |
| Pan: | -45° do 45° |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 45 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.