{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta pamięci flash Kingston Canvas React Plus została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i entuzjastach wymagających wysokiej wydajności i niezawodności. Dzięki znacznej pojemności 1 TB zapewnia ona mnóstwo miejsca na filmy 4K UHD, zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i duże dokumenty. Ta karta pamięci SDXC UHS-II oferuje imponujące prędkości odczytu do 280 MB/s i zapisu do 150 MB/s, ułatwiając szybkie przesyłanie danych i wydajne tworzenie treści. Ponadto jej kompatybilność z szeroką gamą urządzeń i obsługa klas prędkości Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 sprawiają, że jest to wszechstronny wybór do różnych zastosowań. Wytrzymała konstrukcja karty sprawia, że może ona pracować w ekstremalnych temperaturach, dzięki czemu nadaje się do użytku w każdym środowisku. Niezależnie od tego, czy chodzi o fotografowanie wspaniałych krajobrazów, czy przechowywanie ważnych plików, karta Kingston Canvas React Plus jest niezawodnym towarzyszem do przechowywania cennych danych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 1TB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R/150W U3 V60 for Full HD/4K |
| Opis: | Kingston Canvas React Plus - Karta pamięci flash - 1 TB - Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 - SDXC UHS-II |
| EAN: | 0740617340556 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 1 TB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | Video Class V60 / UHS-II U3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 280 MB/s |
| Prędkość zapisu: | Do 150 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci SDXC UHS-II |
| Charakterystyka: | Obsługa 4K UHD |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 24 mm |
| Głębokość: | 32 mm |
| Wysokość: | 2.1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.