{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4265070
Kod producenta: SDCIT2/8GBSP
Stan magazynowy: 20 szt.
Kod EAN: 740617321005
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 60
Waga: 0,01 kg
| Opis | |
| Przemysłowa karta pamięci microSD firmy Kingston została zaprojektowana pod kątem odporności na wymagające czynniki środowiskowe. Dzięki przystosowaniu do pracy w temperaturach od -40 do 85°C może niezawodnie działać w ekstremalnych warunkach. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 8GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card Single Pack w/o Adapter |
| Opis: | Kingston Industrial - Karta pamięci flash - 8 GB - A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDHC UHS-I |
| EAN: | 0740617321005 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 8 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | A1 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 100 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci microSDHC UHS-I |
| Technologia: | TLC NAND Flash |
| Charakterystyka: | SIP Technology, obsługa ECC, obsługa funkcji Wear Levelling, zarządzanie złym blokiem, Power Loss Protection, Dynamiczne Odświeżanie Danych, Monitorowanie Zdrowia, ochrona przed dystrybują odczytu z odświeżaniem automatycznym, wytrzymałość do 1920 TBW |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11 mm |
| Głębokość: | 15 mm |
| Grubość: | 1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.