{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48024489
Kod producenta: SDCG4/64GBSP
Stan magazynowy: 41 szt.
Kod EAN: 740617347920
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 360
Waga: 0,01 kg
| Opis | |
| Karta pamięci Kingston Canvas Go! Plus microSDXC UHS-I została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy wymagają szybkości i niezawodności od urządzeń mobilnych. Dzięki prędkości odczytu wynoszącej 200 MB/s karta zapewnia szybki transfer danych, dzięki czemu nadaje się do robienia wysokiej jakości zdjęć i nagrywania filmów w rozdzielczości 4K. Klasyfikacja A2 i V30 oznacza, że karta może obsługiwać treści wideo w wysokiej rozdzielczości i wymagające aplikacje. Pojemność karty wynosząca 64 GB zapewnia miejsce na wiele plików multimedialnych, a zakres temperatur roboczych od -25°C do 85°C gwarantuje niezawodność w różnych warunkach środowiskowych. | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 64GB microSDXC Canvas Go Plus Gen4 200R A2 U3 Single Pack w/o ADP |
| Opis: | Kingston Canvas Go! Plus - Karta pamięci flash - 64 GB - A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - microSDXC UHS-I |
| EAN: | 0740617347920 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 64 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | A2 / Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 200 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci microSDXC UHS-I |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Regionalne Wyjątki Gwarancji: | Rosja - 10 lat |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11 mm |
| Głębokość: | 15 mm |
| Wysokość: | 1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.