{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Obudowa Lanberg do montażu w szafie rack została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu praktycznych i wydajnych rozwiązań w zakresie organizacji i chłodzenia systemu. Jest wyposażona we wbudowany panel LED ułatwiający monitorowanie, a filtry przeciwpyłowe zwiększają trwałość i wydajność, utrzymując czystość elementów wewnętrznych. Dzięki pojemności do 10 wewnętrznych wnęk, które mogą pomieścić zarówno dyski 2,5 cala, jak i 3,5 cala, obudowa ta zapewnia wszechstronne opcje przechowywania danych. Dodatkowo na przednim panelu znajdują się złącza USB, które ułatwiają szybkie podłączanie urządzeń zewnętrznych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG Obudowa serwerowa E-ATX 650/12 19 cali 2U |
| Opis: | Lanberg - Montowany w stojaku 2U - ATX - brak zasilacza - czarny - USB |
| EAN: | 5901969441727 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Typ obudowy: | Montowany w stojaku - 2U |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej: | ATX |
| Płyty główne: | ATX, Extended ATX, ITX, microATX, SSI EEB |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 10 |
| Wbudowane urządzenia: | Panel LED |
| Tworzywo produktu: | Stal galwanizowana, stal |
| Kolor: | Czarny |
| System chłodzący: | 80 mm wentylator x 7 / 26.1 dB |
| Cechy szafki systemowej: | Filtry przeciwkurzowe |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 4 (całkowity) / 4 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" 6 (całkowity) / 6 (wolna) x wewnętrzny - 3,5" |
| Gniazda rozszerzeń: | 7 |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.0 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter montażowy dla niestandardowego zasilacza 1U, 2 x rozdzielacz wentylatorów, adapter montażowy zasilacza ATX, Adapter do montażu zasilacza SFX, adapter do montażu zasilacza flex ATX, tylny uchwyt do montażu zasilacza flex ATX, wymienny filtr przeciwkurzowy z przodu |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Brak zasilacza |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 8.9 cm |
| Waga: | 9.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Dopuszczalna wilgotność: | 35 - 85% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.