{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Poznaj wydajność grafiki dzięki karcie graficznej Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3. Wyposażona w technologię NVIDIA GeForce RTX i 4608 rdzeni CUDA, ta karta graficzna zapewnia obraz i płynność działania niezbędne do wciągającej rozgrywki i tworzenia treści. Pamięć wideo GDDR7 SDRAM o szerokości magistrali 128 bitów zapewnia przepustowość 448 GB/s i prędkość pamięci 28 Gb/s, gwarantując płynne odtwarzanie wymagających aplikacji i gier. Zaprojektowana z myślą o wszechstronności, ta karta graficzna obsługuje maksymalną rozdzielczość zewnętrzną 7680 x 4320 i umożliwia użytkownikom podłączenie do 4 monitorów jednocześnie. Dzięki obsłudze popularnych interfejsów API, takich jak OpenGL 4.6, DirectX 12 i Vulkan 1.4, zapewnia kompatybilność z szeroką gamą oprogramowania i tytułów. Dwuslotowy wentylator i kompozytowe rurki cieplne zarządzają chłodzeniem, a funkcje takie jak NVIDIA G-Sync i kompatybilność z VR tworzą przyjemne środowisko do gier z mniejszą liczbą zjawisk rozrywania obrazu i zacinania się. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PALIT RTX 5060 Ti Infinity 3 16GB GDDR7 |
| Opis: | Palit GeForce RTX 5060 Ti Infinity 3 - Karta graficzna - GeForce RTX 5060 Ti - 16 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI - pudełko |
| EAN: | 4710562245189 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Zegar rdzeniowy: | 2407 MHz |
| Boost Clock: | 2572 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 4608 |
| Zgodność z technologią VR: | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 przy 120 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate, Vulkan 1.4 |
| Charakterystyka: | 2-slot Fan Cooler, kompozytowe rury grzewcze, miedziana podstawa, DrMOS, 0-dB TECH, NVIDIA Blackwell GPU architecture, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Rdzenie Tensor 5. generacji, NVIDIA DLSS 4, NVIDIA Reflex 2, Nvidia Broadcast, Resizable BAR, NVIDIA Ansel, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA ShadowPlay, NVIDIA Highlights, dla NVIDIA G-Sync, Nvidia Studio, NVIDIA GeForce SFF-Ready, NVIDIA Omniverse, NVIDIA GPU Boost, 9. generacja enkodera NVIDIA, 6th Gen NVIDIA Decoder, technologia Nvidia CUDA, obsługa dekodowania AV1, obsługa dekodowania AV1, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Szerokość pasma: | 448 GBps |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 600 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 180 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | ThunderMaster |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość: | 4.13 cm |
| Głębokość: | 29.19 cm |
| Wysokość: | 11.66 cm |
| Szczegóły Opakowania: | Pudełko |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.