{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Iiyama GCB3482WQSU-B1 to 34-calowy zakrzywiony monitor stacjonarny zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności i poprawie wrażeń podczas grania. Dzięki natywnej rozdzielczości 3440 x 1440 i jasności obrazu 500 cd/m² zapewnia doskonałą jakość obrazu i przejrzystość wszystkich rodzajów treści. Dzięki czasowi reakcji wynoszącemu 0,6 ms i częstotliwości odświeżania 120 Hz monitor zapewnia płynność ruchu, dzięki czemu nadaje się do gier i odtwarzania filmów. Monitor obsługuje technologię AMD FreeSync Premium zapewniającą synchronizację oraz technologię eliminującą migotanie, która zmniejsza zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Wbudowany hub USB 3.2 Gen 1/USB-C oferuje opcje połączeń dla różnych urządzeń. Dzięki wielu opcjom interfejsów, w tym HDMI i DisplayPort, oraz zintegrowanemu systemowi zarządzania kablami, monitor Iiyama zapewnia funkcjonalność i estetyczny wygląd. Regulacja wysokości, pochylenia i obrotu pozwala na optymalne ustawienie monitora, zapewniając komfort podczas długich godzin użytkowania. Elegancka konstrukcja i różne opcje języka menu OSD sprawiają, że jest to wszechstronny wybór do każdego miejsca pracy lub zestawu do gier. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA GCB3482WQSU-B1 34inch VA 3440x1440 500cd/m2 0.6ms 2xHDMI DP USB |
| Opis: | Iiyama GCB3482WQSU-B1 - Monitor LED - gaming - zaokrąglony - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 120 Hz - VA - 500 cd/m² - 3000:1 - 0.6 ms - 2xHDMI, DisplayPort - głośnik(i) |
| EAN: | 4948570125159 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Wielkość przekątnej: | 34" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 21:9 |
| Rozdzielczość natywna: | WQHD 3440 x 1440 przy 120 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.232 mm |
| Jasność: | 500 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB, 72% NTSC |
| Czas reakcji: | 0.6 ms (MPRT) |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 180 kHz |
| Gaming: | Tak |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, rosyjski, japoński, czeski, duński, Polish |
| Charakterystyka: | Technologia Flicker Free, redukcja niebieskiego światła, HDCP |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 80.8 cm x 29 cm x 57.8 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 8.4 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) |
| Moc wyjściowa / kanał: | 10 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB-C 3.2 Gen 1 |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, zintegrowane zarządzanie kablami |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel USB - 1.85 m 1 x kabel zasilający - 1.5 m 1 x kabel DisplayPort - 1.85 m |
| Zgodność z normami: | CE/EAC, TUV Bauart, PSE Mark, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 26 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 50 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 80.8 cm - głębokość: 29 cm - wysokość: 43.3 cm |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 90 cm |
| Głębokość transportowa: | 48 cm |
| Wysokość transportowa: | 19 cm |
| Waga transportowa: | 13.4 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.