{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3364397
Kod producenta: 499P9H/00
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 8712581753719
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 15,00 kg
| Opis | |
| Nasz nagradzany zakrzywiony monitor SuperWide 32:9 o przekątnej 124 cm (49") dorównuje wydajnością dwóm wysokiej jakości monitorom. Funkcje zwiększające produktywność, takie jak łączność USB-C i wysuwana kamera internetowa obsługująca Windows Hello, zapewniają oczekiwaną wydajność i wygodę. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | PHILIPS 499P9H/00 Monitor Philips 499P9H/00 49 curved 5120x1440, panel VA, DP/HDMI/USB-C |
| Opis: | Philips Brilliance P-line 499P9H - Monitor LED - zaokrąglony - 49" (48.8" widoczny) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 60 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarna tekstura |
| EAN: | 8712581753719 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa G |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Konsumpcja energii na rok: | 114 kWh |
| Wielkość przekątnej: | 49" |
| Wielkość celownika: | 48.8" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1800R) |
| Wbudowane urządzenia: | Mikrofon, przełącznik KVM, koncentrator USB 3.1, kamera internetowa 1080p |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 32:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Dual Quad HD 5120 x 1440 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.233 mm |
| Pikseli na cal: | 109 |
| Jasność: | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 103% NTSC, 121% sRGB, 91% Adobe RGB, 94.62% DCI-P3, 99.67% BT.709 |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 70 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 2H Hard Coating, Mgła 25% |
| Technologia podświetlenia: | WLED |
| Języki OSD: | Wegierski, czeski, chiński (tradycyjny), ukraiński, portugalski brazylijski, angielski, niemiecki, francuski, włoski, polski, fiński, rosyjski, duński, grecki, turecki, japoński, koreański |
| Charakterystyka: | Obraz po obrazie, Synchronizacja na Zieleni, SmartImage, Low Blue Light Mode, technologia Flicker Free, nie zawiera BFR/PVC, bezrtęciowy, SmartUniformity, Windows PBP Quad i Dual, Technologia Adaptive-Sync, EasyRead, sRGB Mode, Windows 10 Hello |
| Kolor: | Czarna tekstura |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 119.4 cm x 30.3 cm x 56.8 cm - z podstawką |
| Waga: | 15.3 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 5 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | DisplayPort (HDCP) 2 x HDMI (HDCP) USB-C z Zasilaniem (moc do 90 W) Upstream USB 3.1 (typ B) USB 3.1 downstream z Ładowaniem Baterii 1.2 (typ A) 2 x złącze USB 3.1 do podłączenia urządzenia podrzędnego (typ A) Słuchawki Sieć (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+10 |
| Kąt obrotu: | 40 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Dołączone przewody: | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel z USB-A na USB-B Kabel USB-C Z kabla USB-C na USB-A |
| MTBF: | 70,000 godzina(y) |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, certyfikat FCC Class B, TUV GS, VCCI, BSMI, ICES-003, SEMKO, CB, CCC, TUV Ergo, PSB, DDC/CI, bezołowiowa, KCC, WEEE, PSE Mark, MEPS, J-MOSS, E-Standby, KC, CECP, CEL, EPA, cETLus, RCM, CU-EAC, Ukraine, bez Rtęci |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 52 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 52 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 94 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 45 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0 wat |
| Wyłącznik on / off: | Tak |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Philips SmartControl |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 119.4 cm - głębokość: 30.3 cm - wysokość: 56.8 cm - waga: 15.3 kg Bez podstawki - szerokość: 119.4 cm - głębokość: 15.6 cm - wysokość: 36.9 cm - waga: 11 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 130.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 38.4 cm |
| Wysokość transportowa: | 55.3 cm |
| Waga transportowa: | 21.48 kg |
| Standardy ochrony środowiska | |
| Certyfikat TCO: | TCO Certified Displays 8, TCO Certified Edge Displays |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 7.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 80% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.