{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46324255
Kod producenta: 90LM02C0-B01K70
Stan magazynowy: 4 szt.
Kod EAN: 4711387005811
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 14,20 kg
| Opis | |
| ProArt Display PA329CRV to 31,5-calowy monitor 4K HDR przeznaczony dla profesjonalnych montażystów wideo. Ten zweryfikowany przez Calman monitor oferuje szeroką gamę kolorów z 98% pokryciem DCI-P3 i jest fabrycznie skalibrowany do Delta E < 2 dla wyjątkowej dokładności kolorów. Dla dodatkowej wygody, wbudowany port USB-C oferuje obsługę DisplayPort, superszybki transfer danych i 96-watowe zasilanie za pomocą jednego kabla. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | ASUS ProArt Display PA329CRV 31.5inch IPS WLED UHD 16:9 60Hz 350cd/m2 5ms 2xHDMI 2xDP USB Hub |
| Opis: | ASUS ProArt PA329CRV - Monitor LED - 31.5" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, 2xDisplayPort, USB-C - głośnik(i) |
| EAN: | 4711387005811 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Wielkość przekątnej: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.182 mm |
| Pikseli na cal: | 140 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 / 3000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Certyfikacja HDR: | DisplayHDR 400 |
| Obsługa kolorów: | 1,074 mlrd kolorów (10-bitów) |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB, 98% DCI-P3 |
| Czas reakcji: | 5 ms (szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 15 - 135 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Obraz po obrazie, HDCP, Trace Free Technology, technologia Flicker Free, Wybór Temperatury Barwowej, Obraz w obrazie, technologia Low Blue Light, korekcja jasności, CalMAN Verified, ProArt Preset, ProArt Palette, dokładność odwzorowania kolorów Delta E≤2, Zmienna Częstotliwość Odświeżania (VRR), ProArt Chroma Tune, QuickFit Plus |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.38 cm x 24 cm x 61.767 cm - z podstawką |
| Waga: | 9.9 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | USB-C upstream/DisplayPort Tryb Alternatywny z Zasilaniem 2 x DisplayPort 1.4 2 x HDMI 2.0 3 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 Słuchawki |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+23 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno) |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland Flicker Free Certification, HDCP 2.2, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 26.22 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Bez podstawki - szerokość: 71.38 cm - głębokość: 4.47 cm - wysokość: 41.93 cm - waga: 6.7 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 82.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 14.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 50.9 cm |
| Waga transportowa: | 14.2 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.