{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Karta pamięci Kingston Canvas Select Plus SDXC UHS-I zapewnia niezawodne rozwiązania w zakresie przechowywania danych dzięki dużej pojemności 512 GB. Zaprojektowana z myślą o różnych warunkach środowiskowych, ta karta pamięci jest wodoodporna, odporna na promieniowanie rentgenowskie i temperaturę, dzięki czemu dane pozostają bezpieczne nawet w trudnych warunkach. Dzięki szybkości odczytu 150 MB/s zapewnia wydajną pracę podczas fotografowania, filmowania i innych zastosowań multimedialnych. Zaprojektowana z myślą o tych, którzy wymagają trwałości i szybkości, karta pamięci Kingston Canvas Select Plus jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń. Niezależnie od tego, czy rejestrujesz zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, czy nagrywasz filmy 4K, karta ta spełnia rygorystyczne wymagania norm Video Class V30 i UHS-I U3. Dzięki minimalnej temperaturze pracy wynoszącej -25°C i maksymalnej 85°C możesz mieć pewność, że Twoje dane będą dostępne zawsze, gdy ich potrzebujesz. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | KINGSTON 512GB SDXC Canvas Select Plus Gen3 150MB/s C10 UHS-I U3 V30 |
| Opis: | Kingston Canvas Select Plus - Karta pamięci flash - 512 GB - Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 - SDXC UHS-I |
| EAN: | 0740617348347 |
| Reklamacje: | Dożywotnia |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Karta pamięci flash |
| Pojemność pamięci masowej: | 512 GB |
| Pamięć | |
| Klasa Szybkości: | Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10 |
| Prędkość odczytu: | Do 150 MB/s |
| Typ obudowy: | Karta Pamięci SDXC UHS-I |
| Charakterystyka: | Ochrona IPX7, wodoodporny, odporność na promieniowanie rentgenowskie, odporność na temperaturę |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - dożywotnia |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 24 mm |
| Głębokość: | 32 mm |
| Wysokość: | 2.1 mm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -25 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.