{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4248167
Kod producenta: CUBI N JSL-001EU
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4719072834654
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,76 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI Cubi N JSL-001EU Intel Pentium Silver N6000 4GB 128GB M.2 SATA 802.11 AC + BT 5 W10P Black OPEN CHANNEL (P) |
| Opis: | MSI Cubi N JSL 001EU - Mini PC - Pentium Silver N6000 / 1.1 GHz - RAM 4 GB - SSD 128 GB - UHD Graphics - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 - Win 10 Pro - monitor: brak - czarny |
| EAN: | 4719072834654 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Rodzaj produktu: | Mini PC |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Firmware Trusted Platform Module (TPM) solution |
| Kolor: | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Pentium Silver N6000 |
| Częstotliwość zegara: | 1.1 GHz |
| Max Turbo Speed: | 3.3 GHz |
| Ilość rdzeni: | Quad-Core |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 4 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 4 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 4 GB / 16 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR4 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 2933 MHz |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 3200 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 260-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 4 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność: | 1 x 128 GB |
| Typ interfejsu: | SATA 6Gb/s |
| Kontroler pamięci masowej | |
| Typ: | 1 x SATA |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel UHD Graphics |
| Interfejsy wideo: | VGA, HDMI |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 2 |
| Wyjście sygnału audio | |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Intel Wireless-AC 9462 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0 |
| Cechy: | Pojedynczy strumień (1x1) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 1 M.2 Card |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x słuchawki/mikrofon (1 z przodu) 1 x wyjście HDMI 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x wyjście VGA 2 x USB 3.2 Gen 2 (2 z przodu) |
| Różne | |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Moc wyjściowa: | 45 wat |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 10 Pro |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 11.6 cm |
| Głębokość: | 11.2 cm |
| Wysokość: | 5.047 cm |
| Waga: | 500 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 1.25 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.