{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zasilacze serii Green Cell PRO profesjonalnej są z założenia wydajne i wytrzymałe. Wyposażono je w komplet zabezpieczeń elektronicznych dbających o dokładną kontrolę parametrów ładowania. Naładują one Twojego laptopa nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREENCELL AD15P Green Cell PRO Zasilacz Ładowarka do HP 90W 19V 4.74A 7.4-5.0 |
| Opis: | Green Cell PRO - Zasilacz - AC - 90 wat - czarny - dla HP ProBook 4510s, 4510s/CT, 4515s, 4515s/CT, 4710s, 4710s/CT |
| EAN: | 5902701410827 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 7,4 mm (ID: 5,0 mm) - 19 V 4.74 A |
| Napięcie wyjściowe: | 19 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 4.74 A |
| Zasilanie: | 90 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający 1.2 m |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadnapięciowa, ochrona przeciwzwarciowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 12.2 cm |
| Głębokość: | 5.1 cm |
| Wysokość: | 3.1 cm |
| Waga: | 296 g |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | HP ProBook 4510s, 4510s/CT, 4515s, 4515s/CT, 4710s, 4710s/CT |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.