{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48018112
Kod producenta: B9ZY3ET#AKD
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 199251275418
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,50 kg
| Opis | |
| Komputery HP Elite Laptop to bezpieczne i łatwe w obsłudze rozwiązania o dużej mocy, idealne do wymagających zadań, oraz estetycznie zaprojektowane urządzenia biznesowe, gwarantujące dużą mobilność. Rozwijaj swoją firmę dzięki sztucznej inteligencji, która wykorzystuje Twoje własne dane do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych. Odkryj, co możesz zrobić dzięki aplikacjom AI, zaawansowanym funkcjom współpracy i zoptymalizowanemu czasowi pracy baterii w komputerze HP EliteBook X G1i Next Gen AI. |
|
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP EliteBook X G1i Intel Core Ultra 7 268V 14inch WUXGA 32GB 1TB SSD W11P SmartBuy |
| Opis: | HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - Intel Core Ultra 7 - 268V / do 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" IPS HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G - lodowcowe srebro |
| EAN: | 0199251275418 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| Poziom AI: | Copilot+ PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 268V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Cechy: | Intel Turbo Boost Technology |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 48 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 118 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 8533 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 8533 MT/s |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Jasność obrazu: | 800 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Technologia Prywatności: | HP SureView 5 |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, HP Eye Ease, zintegrowany ekran prywatności |
| Nazwa klawiatury: | HP Premium |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Arc Graphics 140V - do 66 TOPS |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, aparat IR, kamera SI |
| Dźwięk: | Cztery głośniki, mikrofon macierzy podwójnej |
| Cechy audio: | Wyjście: wzmacniacze dyskretne, Poly Studio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Clickpad wielodotykowy, funkcja gestów, odporność na rozlanie |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja: | 5G |
| Regulator: | HP 5000 5G Solution |
| Dostawca usług: | Obsługa nie jest częścią oferty |
| Bateria | |
| Technologia: | 6 ogniw litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 68 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x karta Nano-SIM (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery) USB 3.2 Gen 2 (element zasilany) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalog (darmowe pobranie), HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (do pobrania za darmo), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, HP Easy Clean, Absolute Persistence Module, HP Smart Support, Poly Lens management software, HP Manageability Integration Kit (do pobrania za darmo), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP AI Companion, Poly Camera Pro, HP Sure Start, Pakiety sterowników HP (darmowe pobieranie) |
| Różne | |
| Kolor: | Lodowcowe srebro |
| Zintegrowane opcje: | Czujnik Halla, inercyjna jednostka pomiarowa (IMU), żyroskop, HP Tamper Lock, czujnik koloru otoczenia, czujnik termiczny |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | Automatic DriveLock, BIOS Absolute Persistence, HP SureStart, HP DriveLock, HP Sure Run, HP Sure Recover, Aktualizacja BIOS przez Sieć, HP Sure Click, HP Sure Sense, HP Secure Erase, HP Sure Admin, HP BIOSphere Gen 6, z funkcją Secured-core PC |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz HP 65W USB-C AC |
| Zgodność z normami: | UL, BSMI, CCC, FIPS 140-2 Poziomu 2, RoHS, KCC, Common Criteria EAL4+, KC, SRRC, NCC, CSA 62368-1, TEC, KES, certyfikat Low Blue Light (LBL), Ukraina NSoC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.39 cm x 21.99 cm x 1.49 cm |
| Waga: | 1.18 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 240 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 1.043 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 3.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.